The Lying Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Trayana, outlaw child but who give a fuck... ICcoyPe▶Най-ново
Latest topics
» Dream about a Dream? Spam
Trayana, outlaw child but who give a fuck... EmptyПон Май 19, 2014 12:42 pm by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Форума търси;
Trayana, outlaw child but who give a fuck... EmptyПон Май 19, 2014 12:49 am by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Съобщения;
Trayana, outlaw child but who give a fuck... EmptyПон Май 19, 2014 12:40 am by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Natalie Rivera
Trayana, outlaw child but who give a fuck... EmptyЧет Авг 15, 2013 6:28 pm by Сътън

» Брук Дейвис
Trayana, outlaw child but who give a fuck... EmptyПон Юли 08, 2013 5:47 pm by Брук Дейвис

» Jane Moore
Trayana, outlaw child but who give a fuck... EmptyЧет Юли 04, 2013 9:25 pm by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Девиън Хелман
Trayana, outlaw child but who give a fuck... EmptyСъб Юни 29, 2013 7:38 pm by .∞Mirasleva Isaac

» Александра
Trayana, outlaw child but who give a fuck... EmptyСъб Юни 15, 2013 9:40 pm by .∞Mirasleva Isaac

» Nathaniel.
Trayana, outlaw child but who give a fuck... EmptyСря Юни 12, 2013 8:34 pm by Амелия.

Trayana, outlaw child but who give a fuck... 9nZcVGe▶Top Poster's
Trayana, outlaw child but who give a fuck... 59dEs4H▶Eкип
Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
ADMINISTRATOR CREATOR; VALERIA.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ - 22 - FC: CRYSTAL REED - FUKING RICH -----

Mina D. Liberté.
ADMINISTRATOR;- MINA D. LIBERTÉ. ♥ - 21 - FC: JESSICA DE GOUW - FUKING RICH -----





Trayana, outlaw child but who give a fuck... TV4S41J▶Гласувайте
Vote
BGtop Top4e.Info - Класацията на българските сайтове. Гласувай за тази страница в Българския ТОП Топ класация МегаРейтинг RealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.com

Trayana, outlaw child but who give a fuck...

2 posters

Go down

Trayana, outlaw child but who give a fuck... Empty Trayana, outlaw child but who give a fuck...

Писане by Trayana Пон Май 20, 2013 6:57 pm

Trayana, outlaw child but who give a fuck... Tumblr_lj9s2k2hps1qc5lzzo1_400
Здравейте. Сигурна съм, че не се познаваме. Разбира те ли, падам си потайна личност. Нямам нищо против Вас, научена съм да бъда предпазлива. Мисля, че трябва да се запознаем. Така с какво да започна?
Казвам се Траяна Кейс и съм на прекрасните седем години и три месеца. Майка ми не е човек, на когото ВИЕ бихте се възхищавали, но АЗ се възхищавам. В случая - моето мнение е важното.
Кои са родителите ми? Майка ми е Патриша Кейс, нарко бос, наемен убиец. Притежава половината подземен свят на Канада и на света. Баща ми. За него не говорим. Нищо не знам за него. Освен, че името му е Ник. Ще го издиря някой ден. Имам чувството, че мама крие нещо, но не питам. При нея не се пита, просто учиш.
Как изглеждам? Ще прозвуча ли самовлюбена, ако кажа, че съм красива? Да. Е, красива съм. Мисля, че това е достатъчно.
Какъв е характера ми? Прекалено малка съм, за да съм се оформила като личност, но като начало бих казала, че приличам изключително много на мама. Хладна, спокойна и самовлюбена. Притежавам чувство за власт. Мама твърди, че съм изключително умно дете. И роши косата ми. Обичам да чета и да играя на Монополи с чичо Холмс. И въпреки всичко си оставам дете. Обичам игрите и много често се лигавя. Мама не ме понася такава. Затова често се държа като Принцеса. Аз съм, по-точно. Ледената Принцеса - хладна, небрежна и спокойна. Отракана, както мама казва и същинска малка вещичка. Като нея. И съм доволна от това.
Историята ми? Тя е нещо лично и мое. Както казах, познавам само мама. Нямам баба или дядо. Също и чичо. Понякога спа у някои нейни приятелки, ако тя е на мисия. Така казва - мисия. Интересна дума, нали?
Няма да забравя, когато с чичо Холмс играехме Монополи. Той пиеше от една голяма чаша и ме остави за малко самичка. Аз го излъгах и взех някои от парите му, но достатъчно, че да не забележи. И пийнах от чашата му. Хареса ми. Опари гърлото ми, но топлина се разля по мене.
Друга интересна случка е как се сбих с едно дете. Мама ме е научила да се боря за това, което искам. Да не изоставям мечтите си и да бъда навърха. А то бе взело плюшеното ми зайче и се подиграваше на името му. Патриша. А това е името на майка ми. Както и да е - счупих му носа.
Аз съм буйно дете, будно. Обичам високите скорости-мама често ме качва на блъскащи се колички... Или ме качва във ферарито й.

Както виждате, Траяна е силно пристрастена към майка си и я боготвори. Прилича изцяло на нея. По характер - външността й е на баща й. А кой е баща й? Ще ви кажа. Патриша преспа с брат си, а после го уби. Забременя и роди. Кръвосмешение. Незаконно дете, но родено с прекалено ум в прекрасната си главица.
*Повече информация - https://lying-game.bulgarianforum.net/t109-topic ; face claim - Suri Cruise. *
Trayana
Trayana

Брой мнения : 2
Points : 8032004
Харесани постове : 0
Join date : 19.05.2013

Върнете се в началото Go down

Trayana, outlaw child but who give a fuck... Empty Re: Trayana, outlaw child but who give a fuck...

Писане by .unknown Пон Май 20, 2013 7:00 pm

Добре дошла, Траяна!
.unknown
.unknown
Admin
Admin

Брой мнения : 22
Points : 8036029
Харесани постове : 0
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите