The Lying Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Jane Moore ICcoyPe▶Най-ново
Latest topics
» Dream about a Dream? Spam
Jane Moore EmptyПон Май 19, 2014 12:42 pm by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Форума търси;
Jane Moore EmptyПон Май 19, 2014 12:49 am by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Съобщения;
Jane Moore EmptyПон Май 19, 2014 12:40 am by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Natalie Rivera
Jane Moore EmptyЧет Авг 15, 2013 6:28 pm by Сътън

» Брук Дейвис
Jane Moore EmptyПон Юли 08, 2013 5:47 pm by Брук Дейвис

» Jane Moore
Jane Moore EmptyЧет Юли 04, 2013 9:25 pm by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Девиън Хелман
Jane Moore EmptyСъб Юни 29, 2013 7:38 pm by .∞Mirasleva Isaac

» Александра
Jane Moore EmptyСъб Юни 15, 2013 9:40 pm by .∞Mirasleva Isaac

» Nathaniel.
Jane Moore EmptyСря Юни 12, 2013 8:34 pm by Амелия.

Jane Moore 9nZcVGe▶Top Poster's
Jane Moore 59dEs4H▶Eкип
Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
ADMINISTRATOR CREATOR; VALERIA.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ - 22 - FC: CRYSTAL REED - FUKING RICH -----

Mina D. Liberté.
ADMINISTRATOR;- MINA D. LIBERTÉ. ♥ - 21 - FC: JESSICA DE GOUW - FUKING RICH -----





Jane Moore TV4S41J▶Гласувайте
Vote
BGtop Top4e.Info - Класацията на българските сайтове. Гласувай за тази страница в Българския ТОП Топ класация МегаРейтинг RealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.com

Jane Moore

2 posters

Go down

Jane Moore Empty Jane Moore

Писане by Jane Moore Сря Юли 03, 2013 10:20 pm

Jane Moore Emmastone93

Джейн Мур | 21 | Emma Stone

Искам да прецените каква съм след като Ви разкажа историята си. Тя е дълга, цели 21 години, но тийнейджърските ми години не са кой знае колко интересни. Нещата започнаха да се завъртат когато навърших 18 и трябваше да се изнеса от нас. Родена съм  в спокойно малко градче в щата Аризона наречено Грейсууд. Нормално фермерско момиче с големи мечти и малки шансове за реализация. Най-голямото ми постижение до завършването на гимназията бе това, че излизах с момчето което харесвах от детската градина. За да бъда зарязана накрая... Така де, не бях от най-отворените и популярни деца. Всички си имаха свои животи, а аз исках да бъда на мястото на някой друг. Исках да съм друга. Да бъда по-забелязвана, по-желана, но това е пубертета. Така се отрзява на всички. Е, почти всички...
Когато завърших гимназията, направих опит да реализирам най-голямата си мечта. Да изляза от забутаното си аризонско градче и да заживея в Ню Йорк. И все пак, не е ли това мечтата на всяко момиче в моята ситуация? Е, аз я реализирах. Почти.
В деня в който кацнах на летището в Голямата ябълка живота ми се промени из основи. И точно там се случи всичко - на летището. Всичко започна така, бъдещата ми съквартирантка трябваше да ме чака на терминала на пристигащите с табелка в ръка. Вместо това, аз трябваше да я чакам и то в продължение на, незнам дори колко време. Седнах на една пейка и скръстих ръце сърдито. Рижавата ми коса, която не приличаше на нищо от полета, просто бе смотана с един ластик и забравена. Забучвайки една фиба отзад забелязах с пероферното си зрение сладко момче да сяда до мен на пейката. То погледна часовника си, след това погледна и мен. Външно не издавах емоция но вътрешно изгарях от желание да започна разговор с него. Той ме изпревари и се представи. Ей така от нищото и направо не ме повали със сияещата си усмивка. След това ми даде номера си и ми сподели, че също чака някой да го посрещне. Попита ме дали искам да си вземем кафе и аз се съгласих. Най-голямата грешка дотогава в целия ми съзнателен живот. Да бях седяла още часове да чакам подобието на съквартирантка да ме прибере.
Когато излязохме навън беше тъмно и хора бързаха да се разминават. Последното нещо което видях, преди да бъда брутално ударена по главата в нещо, бяха топлите кафяви очи на момчето, което така мило ме бе поканило да изпием по кафе.
Събудих се от крясъци на някакъв противен дебел мъж. Бях полу-гола и всичко ми се въртеше. Видях няколко момичета в същото състояние като мен, само че те бяха на легла, а аз бях на земята. Не можех точно да преценя какво става или къде се намирам и само една мисъл ми хрумна "Само не Taken, о Господи, какво ще правя сега? Баща ми не е нито шпионин, нито ще се заинтересува къде съм." И тогава реших, че ако сама не се спася, то никой няма да го направи.
С много мъки излязох от сградата, която бе изключително гнусна. Като публичен дом, но насилствен. Всички тези момичета, които бяха мълтретирани... Беше отвратителна глетка. Без документи, без пари или телефон, аз трябваше да се справя някак и да не спирам да бягам, защото знаех, че те ще ме търсят. И когато ме намерят, никой нямаше да ми помогне.

P.S. Може да се каже, че е човек отвъд закона

Jane Moore Emma-stone-woman
Jane Moore
Jane Moore

Брой мнения : 2
Points : 7915100
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

Jane Moore Empty Re: Jane Moore

Писане by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ Чет Юли 04, 2013 9:25 pm

добре дошла Smile
Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
Admin
Admin

Брой мнения : 305
Points : 8058014
Харесани постове : 1
Join date : 17.05.2013

https://lying-game.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите