The Lying Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Джорджина. ICcoyPe▶Най-ново
Latest topics
» Dream about a Dream? Spam
Джорджина. EmptyПон Май 19, 2014 12:42 pm by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Форума търси;
Джорджина. EmptyПон Май 19, 2014 12:49 am by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Съобщения;
Джорджина. EmptyПон Май 19, 2014 12:40 am by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Natalie Rivera
Джорджина. EmptyЧет Авг 15, 2013 6:28 pm by Сътън

» Брук Дейвис
Джорджина. EmptyПон Юли 08, 2013 5:47 pm by Брук Дейвис

» Jane Moore
Джорджина. EmptyЧет Юли 04, 2013 9:25 pm by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Девиън Хелман
Джорджина. EmptyСъб Юни 29, 2013 7:38 pm by .∞Mirasleva Isaac

» Александра
Джорджина. EmptyСъб Юни 15, 2013 9:40 pm by .∞Mirasleva Isaac

» Nathaniel.
Джорджина. EmptyСря Юни 12, 2013 8:34 pm by Амелия.

Джорджина. 9nZcVGe▶Top Poster's
Джорджина. 59dEs4H▶Eкип
Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
ADMINISTRATOR CREATOR; VALERIA.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ - 22 - FC: CRYSTAL REED - FUKING RICH -----

Mina D. Liberté.
ADMINISTRATOR;- MINA D. LIBERTÉ. ♥ - 21 - FC: JESSICA DE GOUW - FUKING RICH -----





Джорджина. TV4S41J▶Гласувайте
Vote
BGtop Top4e.Info - Класацията на българските сайтове. Гласувай за тази страница в Българския ТОП Топ класация МегаРейтинг RealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.com

Джорджина.

2 posters

Go down

Джорджина. Empty Джорджина.

Писане by Georgina. Пон Юни 10, 2013 8:11 pm

Джорджина. Tumblr_m3m3rvKXgH1rs8kybo1_500

Джорджина || 18 || i'm just citizen || Лик-Nina Dobrev

Нямаше да е никак доволен когато ме види с парите в ръка, но какво можех да направя аз с това си изкарвахме прехраната.Чрез тези състезания оцелявахме..
-И тази вечер ли ? Отново този глас, не можеше ли да го каже по.. знам ли весело беше възможно да спечеля доста пари тази вечер.
-Знаеш ли Джорджина започвам да се обвинявам за това че не съм ти купувал кукли, вместо коли и мотори.
-Татко, не забравяй че аз избирах повечето си играчки.-Устните ми се извиха в невинна усмивка а след това се засмях и го прегърнах.Погледнах очудено и се отдръпнах гледайки го странно.
-Какво има ? Защо не ме прегърна ?
-Знаеш защо ни напусна майка ти.-започна той, опитах да го прекъсна но без успех.
-Напусна ни заради тези състезания на които ходиш почти всяка вечер.Знаеш колко са опасни, защо просто не оставиш своя старец да печели парите и да изхранва семейството.
Стоях пред него без да обелвам и думичка а очите показваха празнината в душата ми.Слушала съм толкова пъти тази реч ? Лекция или каквото е, думите ми се бяха изчерпали, нямах какво повече да кажа, казвах достатъчно всеки път когато повдигне тази тема.
-Закъснявам.
Сведох глава след което си поех дълбоко въздух и бавно закрачих към вратата ни, нашата стара, скърцаща и пребоядивана хиляди пъти врата.
-Същата си като майка си-каза едва доловимо и закрачи към всекидневната.
Излезнах от вкъщи и преди да затворя втата се обърах за да видя татко, но видях само силуетът му който скоро се изгуби.
След състезанието веднага се прибрах, бях победила но съвсем не се чувствах като победител.Влезнах вкъщи а погледът ми замръзна върху двата куфара които стояха облегнати до стената.В главата ми се образуваха хиляди въпроси.Мама ли се беше върнала ? Татко събираше зимните дрехи или .. ?
-Заминавам съкровище.-гласът на баща ми разчупи тишината.
Той стоеше в дъното на коридора, не можех да видя дори лицето му.
-Как така заминаваш ? Няма ме колко три часа ? И през това време ти е хрумнало че трябва да заминеш ?
-След като тръгна, получих одобрение за работата за която кандидатствах преди месеци.Но ще се наложи да замина за Рио, там ще изкарвам добри пари.Когато се върна ще оправя всичко няма да е нужно да се състезаваш повече, ще върна майка ти и всичко ще е както преди.Ще отсъствам само 2години.
Не можех да повярвам, не исках..той как си я мислеше цялата тази работа ? Ще ме остави сама тук, как очаква да се справи едно 17годишно момиче 2 години без родителите си? Как ? Очите ми се пълнеха със сълзи които бързо започнаха да капят една, след друга.
-Татко недей, недей моляте не ме оставяй.
Затичах се към него и хванах ръката му като я стиснах силно. Той целуна челото ми, погали главата ми и се отдръпна от мен крачейки напред без да поглежда назад.
-Ще се върна, надявам се единствено да не ме намразиш!-гласът му беше все така студен, опитваше се да не показва чувства и изглежда му се получаваше.
-Победих!-изведнъж смених темата поглеждайки към него.Можех да видя лицето му в отражението на прозорежа.Усмихваше се!
-Знам съкровище, ти винаги побеждаваш ти си родена за да бъдеш лидер.Винаги си била мъжко момиче, никога не си ни създавала главоболия, разбираше положението ни и никога не искаше повече. След това ти купихме кола която развали всичко.-Засмя се той и избърса току що отронилата се сълза .
-Обичам те.

Джорджина. Tumblr_m2z1km90jN1rpu9lvo1_500

Момичето с лика на Нина не е влизало скоро : )



Georgina.

Брой мнения : 1
Points : 7989100
Харесани постове : 0
Join date : 10.06.2013

Върнете се в началото Go down

Джорджина. Empty Re: Джорджина.

Писане by Амелия. Сря Юни 12, 2013 8:33 pm

нина е заета Smile
Амелия.
Амелия.
Citizen
Citizen

Брой мнения : 42
Points : 8035928
Харесани постове : 0
Join date : 19.05.2013

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите