The Lying Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Как да напишем Рп - герой ICcoyPe▶Най-ново
Latest topics
» Dream about a Dream? Spam
Как да напишем Рп - герой EmptyПон Май 19, 2014 12:42 pm by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Форума търси;
Как да напишем Рп - герой EmptyПон Май 19, 2014 12:49 am by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Съобщения;
Как да напишем Рп - герой EmptyПон Май 19, 2014 12:40 am by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Natalie Rivera
Как да напишем Рп - герой EmptyЧет Авг 15, 2013 6:28 pm by Сътън

» Брук Дейвис
Как да напишем Рп - герой EmptyПон Юли 08, 2013 5:47 pm by Брук Дейвис

» Jane Moore
Как да напишем Рп - герой EmptyЧет Юли 04, 2013 9:25 pm by Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

» Девиън Хелман
Как да напишем Рп - герой EmptyСъб Юни 29, 2013 7:38 pm by .∞Mirasleva Isaac

» Александра
Как да напишем Рп - герой EmptyСъб Юни 15, 2013 9:40 pm by .∞Mirasleva Isaac

» Nathaniel.
Как да напишем Рп - герой EmptyСря Юни 12, 2013 8:34 pm by Амелия.

Как да напишем Рп - герой 9nZcVGe▶Top Poster's
Как да напишем Рп - герой 59dEs4H▶Eкип
Valeria.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
ADMINISTRATOR CREATOR; VALERIA.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ - 22 - FC: CRYSTAL REED - FUKING RICH -----

Mina D. Liberté.
ADMINISTRATOR;- MINA D. LIBERTÉ. ♥ - 21 - FC: JESSICA DE GOUW - FUKING RICH -----





Как да напишем Рп - герой TV4S41J▶Гласувайте
Vote
BGtop Top4e.Info - Класацията на българските сайтове. Гласувай за тази страница в Българския ТОП Топ класация МегаРейтинг RealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.com

Как да напишем Рп - герой

Go down

Как да напишем Рп - герой Empty Как да напишем Рп - герой

Писане by .∞Mirasleva Isaac Пон Юни 03, 2013 7:40 pm

Така, нека започнем от тук, никой не задължава някой от вас да пишете характера, или външния вид на героя си. Ако сте достатъчно описателни в историята си нямате нужда от нещо такова. Външния вид може да мине само със снимка на лика, който използвате, а характера може да се подразбере от историята. Ако както вече казах сте достатъчно описателни в това.
Нека започнем от тук питате сте „Какво да напиша в историята” Ако за вас е по лесно, нека е някаква случка, запомняща героя ви, нещо което му се е случило и оставило белег в живота му. Може просто да разкажете някоя любовна история, трагедия.. НО не да влезнете в Wikipedia и да вземете нечия биография или пък да копирате някой герой от сериал, няма да е оригинално ако не е ваше. Направете нещо с което ще се гордеете. За да сте достатъчно описателни, можете да опишете повече за семейството му, един ден от живота му, спомен или пък просто всичко, което е преживял. Един добре описан герой е не по – малко от петдесет до сто реда. Да знам ще кажете „ Тя луда ли е” Да ама не. Когато имате идея, знаете какво искате просто всичко в главата ви протича бързо и дори не усещате кога сте написали толкова много. Развийте фантазията си, разрешете й да опише всичко, което Ви хрумва.
Примерен герой;
Преди да започна , преди да съм разкрил поне малкото от това , което ми позволява съвестта , ще ви кажа нещо - Вие знаете името ми , а не историята и преди да сте я научили се постарайте да разберете поне малко , защото не съм от тези ,които ще търпят нападки без оправдание. Не съм от хората , които биха затворили очите си , за да забравят и малкото нелепи грешки , които допуска слабия човешки разум. Причините ли ми болка , знайте ,че ще си отмъстя и няма да спра преди да превърна малкия ви рай в нещо по-зловещо и коварно от самия ад. Не съм съдист , но не мога да отрека ,че ми доставя удоволствие да гледам как другите страдат (само ако са го заслужили).Е , нека ви разкажа една малка част от моя живот , защото голяма част от мен не ми позволява да ви разкрия повече.
Вероятно сте чували ,че няма по-голяма травма и по-голямо предизвикателство от това да загубиш собственото си дете , и това е самата истина.И все пак , както е с всички други загуби, ако успееш да се поучиш от тази толкова дълбока болка и да я надмогнеш, то тогава ще можеш да постигнеш обзорен поглед върху наистина важните неща в живота (макар че аз не се интересувам от нищо).Туземните народи на Мексико и Гватемала са били подлагани на геноцид много пъти , което почти е изличило културите им.И все пак те продължават да чакат да се вслушаме в тях.Аз преживях моята собствена загуба , която заличи половината ми семейство , което имах не повече от 5 години , и единственото добро нещо , което получих от нея , е това ,че вече разбирам страдащите хора на нашата планета.Когато много семейства страдат ежедневно в Ирак , аз изпитвам дълбоко състрадание към тяхната загуба.Преди да споделя някои неща относно загубата на две от най-важните неща в живота ми , аз искам да кажа нещо. Не пращайте децата си на война сред хора , които не ги е грижа , че тези деца ще умрат.И ако умрат , знайте , че е било напразно...
Не , не съм пращал семейство си на война ... Просто го загубих в такава - във война , която започнах аз самия.
Не осъзнавах ,че не си играя само със своя живот (всъщност дори това не знаех) , а и с живота на още двама - жена ми и синът ми. За пръв път в живота ми имаше нещо , която наистина имаше смисъл и сам си дадох възможността да му се порадвам само за няколко години , защото сам прекратих всичко , което бях започнал..Не обичам да говоря за това , нито пък за себе си като цяло , но едва ли имам избор ... Все пак преди да бъда съден трябва да кажа и нещо в защита (ако може така да се нарече). Това което бях тогава нямаше нищо общо с това , което съм сега. Забърквах се с грешните хора ,за да вадя лесни пари , които за сметка на това никак не бяха чисти. Не ми пукаше , знаех ,че го правя за семейството си ... Бях готов на всичко за да гледам жена си и сина си щастлива и явно в старанието си да постигна всичко това , аз бях и готов да ги убия , като по този начин убия всичко , което някога е имало значение за мен. Направих една грешна стъпка и подът под краката ми пропадна , направих я въпреки че знаех , че ходя по тънък лед. Сгреших , не си написах домашното и семейството ми плати за това. И може би беше за добро , въпреки че в това няма нищо хубаво ... Но ако не бе станало всичко това сега аз нямаше да съм един от агентите на ФБР , нямаше да се боря за справедливостта , да се радвам на болката , която запращам на чуждия гръб , за да дам някакво правосъдие (макар и малко ,защото светът е голям и пълен със злини)...Едва ли щях да разбирам скръбта и тъгата на хората... Превърнах се в човек , който вече не се бои от нищо ,защото няма какво да губи. Мъж , чийто поглед бе изпълнен с копнеж за болка , мрак и изпълнен с потайност , защото пред учите ми рядко се появяваха хубави гледки... Изпитвах гняв и понякога състрадателност (което доказваше ,че не съм толкова лош ..) , но това бяха единствените чувства вътре в мен. Посетих живота си на отмъщението ,което не е никаква справедливост , от мига ,в който загубих всичко. Исках да си отмъстя , знаейки ,че никога няма да върна семейството си , смисъла на живота си. Но успях да накажа тези , които бяха по-виновни за всичко това от самия мен. Имаше дни ,в които се обвинявах за загубата си , но краят им настъпи бързо. изтръгнах сърцето и чувствата си (съвсем преносно) и посветих разума , тялото си и дните си на работата си във ФБР , защото знаех ,че онези на вън можеха и имаха защо да се боят от мен...

Героя принадлежи на M.Bethel
.∞Mirasleva Isaac
.∞Mirasleva Isaac
Fuckin rich
Fuckin rich

Брой мнения : 177
Points : 8016896
Харесани постове : 16
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите